Vyberte si správnou kotevní techniku nebo si nechte s volbou poradit

Date:

Share post:

Mnoho řemeslníků, pokrývačů, stavebních firem a dalších, potřebuje denně ke své činnosti kotevní techniku. Kotevní technika se používá třeba při stavbě ploché střechy, pokládce asfaltových pásů na střechy nebo k připevnění materiálu. A právě pro tytu účely je tady společnost Jakub Kokeš, který svým zákazníkům nabízí kvalitní a pestrou kotevní techniku.

Kotevnitechnika.cz vám nabízí kvalitní a spolehlivou kotevní techniku i spojovací materiál pro různé typy kotvení. Díky tomu, že má firma mnohaletou tradici, získala mnohé zkušenosti v oblasti kotvení, ráda a ochotně vám v případě zájmu poradí a pomůže.

Sortiment, z něhož si jistě vyberete

V nabídce sortimentu najdete např. navařovací a samolepicí hřeby, plastové teleskopy, vruty do dřeva, šrouby do plechu, dřeva, betonu i lehčených materiálů. Nechybí ani izolační a samosvorné podložky, rozpěrné, trubkové, trhací nýty, vtloukané nebo průvlakové kotvy, talířové a zatloukací hmoždinky.

Pokud potřebujete jiný spojovací nebo kotevní materiál, např. ke kotvení izolací, stačí vyplnit krátký poptávkový formulář a pracovníci firmy se vám budou snažit tento materiál objednat. Společnost je také schopna vám zajistit detailně pro pracovaný kotevní plán, čímž získáte pomoc při kotvení většiny plochých střech na domech.

Můžete si být jisti kvalitou všech nabízených výrobků. K dispozici jsou vám i certifikační listiny.

Proč se obrátit na společnost Jakub Kokeš CZ s.r.o.?

Důvodů, proč si vybrat právě firmu Jakub Kokeš CZ s.r.o. je mnoho. K dispozici jsou vám pobočky v Praze, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, v Brně, Bratislavě i Prešově. Dopravu v rámci ČR a SR nabízí zdarma, zdarma je i tahová zkouška nebo kotevní plán. Využít můžete odborné poradenství, vratku nespotřebovaného materiálu, oceníte určitě rychlost dodávky, osobní vysoce kvalitní servis i propočty materiálu.

Více informací i přehled produktů najdete na kotevnitechnika.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Potřebujete kvalitní termočlánky? Pořiďte je na Mavis.cz

Jestliže potřebujete změřit teplotu tak, aby bylo provedené měření maximálně spolehlivé a zároveň co nejjednodušší, metodou, která se...

Srovnání parametrů CactusVPN proti Zenmate: Jakou VPN zvolit?

Kterou z těchto VPN vybrat: Cactus VPN, nebo toho více nabízí Zenmate? Proklepli jsme si obě VPN, konečný...

Polyamid 6 snižuje vznik emisí ve strojírenství

Polyamid 6 (PA6) představuje levnější a šetrnější alternativu k materiálům polyamidu 66. PA6 má přitom stejné vlastnosti Další snížení...

CNC stroje ve strojírenství

Význam CNC strojů ve strojírenských odvětvích za poslední období prudce vzrostl. Důvodů je hned několik, ale ty nejvýznamnější...