Vyberte si správnou kotevní techniku nebo si nechte s volbou poradit

Date:

Share post:

Mnoho řemeslníků, pokrývačů, stavebních firem a dalších, potřebuje denně ke své činnosti kotevní techniku. Kotevní technika se používá třeba při stavbě ploché střechy, pokládce asfaltových pásů na střechy nebo k připevnění materiálu. A právě pro tytu účely je tady společnost Jakub Kokeš, který svým zákazníkům nabízí kvalitní a pestrou kotevní techniku.

Kotevnitechnika.cz vám nabízí kvalitní a spolehlivou kotevní techniku i spojovací materiál pro různé typy kotvení. Díky tomu, že má firma mnohaletou tradici, získala mnohé zkušenosti v oblasti kotvení, ráda a ochotně vám v případě zájmu poradí a pomůže.

Sortiment, z něhož si jistě vyberete

V nabídce sortimentu najdete např. navařovací a samolepicí hřeby, plastové teleskopy, vruty do dřeva, šrouby do plechu, dřeva, betonu i lehčených materiálů. Nechybí ani izolační a samosvorné podložky, rozpěrné, trubkové, trhací nýty, vtloukané nebo průvlakové kotvy, talířové a zatloukací hmoždinky.

Pokud potřebujete jiný spojovací nebo kotevní materiál, např. ke kotvení izolací, stačí vyplnit krátký poptávkový formulář a pracovníci firmy se vám budou snažit tento materiál objednat. Společnost je také schopna vám zajistit detailně pro pracovaný kotevní plán, čímž získáte pomoc při kotvení většiny plochých střech na domech.

Můžete si být jisti kvalitou všech nabízených výrobků. K dispozici jsou vám i certifikační listiny.

Proč se obrátit na společnost Jakub Kokeš CZ s.r.o.?

Důvodů, proč si vybrat právě firmu Jakub Kokeš CZ s.r.o. je mnoho. K dispozici jsou vám pobočky v Praze, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, v Brně, Bratislavě i Prešově. Dopravu v rámci ČR a SR nabízí zdarma, zdarma je i tahová zkouška nebo kotevní plán. Využít můžete odborné poradenství, vratku nespotřebovaného materiálu, oceníte určitě rychlost dodávky, osobní vysoce kvalitní servis i propočty materiálu.

Více informací i přehled produktů najdete na kotevnitechnika.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba...