Erotická povídka: Splnil mi všechno, po čem jsem toužila

Date:

Share post:

Stačil jediný polibek s milovaným člověkem a moje tělo začalo reagovat touhou …

I dnes vám přinášíme erotickou povídku …

Vše po čem jsem v ten večer toužila bylo, aby mě vzal do náručí a řekl mi, že mě miluje. Vím, že nakoupil, navařil, utáhl baterii v koupelně a připravil mi snídani. Ano, dělal všechny ty věci, které žena na chlapovi zbožňuje a partnerství dělají dokonalým.

Svou lásku mi vyjadřoval na milion způsobů, ale já jsem v ten večer po těžkém dni v práci chtěla jen slyšet: „Miluji tě.“ A spočinout v jeho náručí.

Nepotřebovala jsem svíčky, ani hudbu ani romantické klišé z filmů a knih. Potřebovala jsem si si chovat ruku do Mariovým dlaně. Slyšet jeho dech, slyšet jeho tlukot srdce. Přežít večer, na který jsme se již dlouho těšili.

Nebylo na tom nic neobvyklého. Něžný večer, který bychom si mohli dovolit i každý den, ale život nám v koloběhu práce utíkal mezi prsty. Nezbývalo nám jaksi čas trávit si ho v náručí a mně přesně ty chvíle chyběly.

Po večeři jsem si jen sedla na gauč a Mário si hned všiml malou změnu. Měla jsem na rtech rtěnku a na sobě lehké šaty. Nic extra, běžné šaty, ale najednou jsem neměla tepláky, ale něco více sexy. Pod nimi jen samodržky a kalhotky jsem si nedávala.

Sedl si ke mně a usmál se. Objal mě kolem ramen a něžně políbil.

„Si krásná. Máme nějaké výročí? „Zeptal se trochu nejistě.

„Ne, drahoušku,“ pohladila jsem ho po líci. To, že jsem si uvědomila, že pro něj nemusím být jen v teplákách jsem už nestihla dodat. Políbil mě něžně a vášnivě. Nic násilné. Polibek na rty, který však trval dlouho.

Příjemně dlouho a jeho ruka zatím procházela po mém rameni, krku, zašla mi do vlasů. Tou druhou se odhodlal sklouznout po lesklém silo punčoch. Věděla jsem, jak to má rád a já mu chtěla udělat radost. Chtěla jsem tu být pro něj, jako jeho láska. Skutečná, věrná, rozvášněná.

Stačil jediný polibek s milovaným člověkem a moje tělo začalo reagovat touhou.

Nic neobvyklého. Obývací pokoj, ve které jsme byli tolik ráz. Nenápadné šaty, jedny punčochy. Mário byl po koupeli krásně voňavý. Byli jsme to jen my. Nic přehnané, žádné sexuální hračky ani praktiky. Stačilo nám trochu času a něha, abychom byli dokonale spokojeni.

„Jsi krásná láska, moje, miluji tě, miluji tě,“ šeptal mi do ucha zatím, co já jsem se zavřenýma očima cestovala dlaní po jeho těle. Přesně jsem věděla, kam zajít rukou, kam namířit a kde to má rád. Prošla jsem mu po stehnech a vnímala, jak se jeho penis napřimuje.

Zašel mi pod šaty o něco hlouběji a jak jsme se líbali, i tak jsem ucítila jeho úsměv. Když se dotkl mých odhalených pysků prsty, já byla již vlhká a vzrušená. On příjemně překvapen a usměvavý na mých rtech.

Jazyky jsme si vyměňovali všechno, co jsme chtěli říct. Byli jsme šťastní, že jsme spolu, že konečně se nemusíme nikam spěchat, honit, že máme čas se laskat a vyznávat si lásku.

lovers
Milovala jsem každý jeho dotyk
Zdroj: iStockphoto
„Miluji tě,“ řekla jsem se povzdechem a Mário mi zatlačil na klitoris.

„I já tebe, odpověděl,“ jak mi zvedal šaty stále více a více nahoru. Pomohla jsem mu a zůstala na gauči jen v punčochách a podprsence. Rychle mi ji rozepnul a já si ho přivinula na prsa.

Milovala jsem ten pocit, když mi je hladká a na bradavkách cítím jeho strniště, jeho horký dech. Byla jsem při něm ráda nahá.

Polaskal mi stehna, tváří se pomalu sklouzl k mému obnaženému rozkroku a já rozevřela nohy, aby mohl mezi ně pohodlně vklouznout. Přivřela jsem oči a vychutnávala si ho. Nepotřebovala jsem snít o množství mužů, kteří by mě uspokojovaly, ani o změně. Jazyk měl Mário šikovný, rty úžasné a zda by to někdo dělal lepší jsem nikdy neřešila. Právě ta důvěra a láska, která byla mezi námi mě neustále vzrušovala více a více.

Cítila jsem, že se před ním mohu naplno otevřít, přežít ty hezké chvíle s ním a vychutnat si jeho tělo.

Milovala jsem pocit, když do mě vedle lízání vešel prsty. Přesně našel můj bod G a já jsem se dostávala na hranici maximálního vzrušení. Hladila jsem ho za vlasy a občas si sama prošla rukou po bradavkách.

Mé tělo se napriamilo, uvolnilo, bylo to k nevydržení krásné, když jsem vyvrcholila. Mário zůstal mezi mými nohami. Vychutnával si moje stahy rozkoše a když jsem opět začala pomaleji dýchat, pouze se postavil, stáhl si kalhoty a vnikl do mě. Ani jsem se nepohnula.

Pouze jsem v sobě vyměnila jeho jazyk za ztopořený úd. Vklouzl do mě lehce, byla jsem otevřená a roztoužená. Málokdy mi stačilo jedno vyvrcholení.

Dívali jsme si svůdně do očí. „Miluji tě ,. Bože, to je krásné, „šeptal, jak do mě vnikal a já tiše vzdychala rozkoší. Zbožňovala jsem jeho rytmus. Jak mířil na můj bod g. Uchopil moje stehna a já jsem je ovíjela kolem jeho boků.

Věděla jsem, jak moc ho vzrušuje, když mu nohama v samodržky hladím zadek. Vzdychal stále více. Zpomalil a zrychlil. Byli jsme spojení.

- Reklama -PR články

Další články autora

Komerční nemovitosti v pronájmu Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci

Komerční nemovitosti v pronájmu v Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci hrají klíčovou roli v efektivním...

Stavební kameny 21. století jsou plasty

Plasty jsou dnes nepostradatelným materiálem, který hraje klíčovou roli ve všech oblastech moderního světa. Jejich využití je tak...

Celopolep automobilu wrap fólií dodá na atraktivitě

Celopolep automobilu wrap fólií se stává stále populárnější volbou mezi majiteli vozidel, kteří chtějí své auto nejen ochránit...

Trendy střihy a barvy pro dokonalý vzhled

Profesionální kadeřnické služby jsou nedílnou součástí péče o vlasy a celkový vzhled. Kvalitní kadeřníci disponují znalostmi a dovednostmi,...