Přípravek Rely+On Virkon od firmy LANXESS je účinný proti viru opičích neštovic

Date:

Share post:

  • Účinnost přípravku Rely+On Virkon vědecky prokázána
  • Dezinfekce je klíčem k zabránění přenosu
  • Pro prevenci před nákazou je zásadní dodržovat hygienu

Kolín nad Rýnem, 29. září 2022 – Vysoce účinný dezinfekční prostředek Rely+On Virkon od specializované chemické společnosti LANXESS je účinný proti viru opičích neštovic. Přípravek se používá k dezinfekci povrchů v nemocničních, zdravotnických a ústavních zařízeních, na letištích, terminálech veřejné dopravy, klinikách, v nákupních centrech a na mnoha dalších místech. Francois Martignoni, vedoucí divize dezinfekčních prostředků pro lidské zdraví společnosti LANXESS uvedl: Dodržování hygieny musí být vždy součástí naší každodenní rutiny, ale rozhodující je také výběr dezinfekčního prostředku, který prokazatelně ničí cílový patogen.

Rely+On Virkon rychle zahubí virus opičích neštovic

Nezávislé testy prokázaly, že přípravek Rely+On Virkon hubí blízce příbuzný náhražkový kmen viru opičích neštovic, který se v současnosti šíří. Z těchto testů lze vyvodit závěr, že přípravek Rely+On Virkon je účinný i proti viru opičích neštovic, uvedl Martignoni.

V nezávislých testech byl přípravek Rely+On Virkon účinný proti kmenu viru neštovic v poměru ředění 1:100 při 15minutovém kontaktu. To odpovídá zkušebním podmínkám stanoveným francouzskou asociací AFNOR a dokazuje výkonnost a vhodnost přípravku Rely+On Virkon pro praktické použití. Přípravek Rely+On Virkon se pro aplikaci ředí a stříká na tvrdé povrchy.

Obchodní jednotka společnosti LANXESS Material Protection Products vyrábí pod značkou Virkon širokou škálu vědecky podložených biocidních technologií. Další informace naleznete na adrese www.relyondisinfection.com .

Společnost LANXESS vyrábí širokou škálu vědecky podložených dezinfekčních technologií pod značkami Virkon a Rely+On. Přípravek Rely+On Virkon byl vyvinut speciálně pro použití v segmentu trhu lidského zdraví a jako takový byl testován a prokázal účinnost proti patogenům způsobujícím nemoci, které jsou zvláště nebezpečné pro lidské zdraví.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba...