Přípravek Rely+On Virkon od firmy LANXESS je účinný proti viru opičích neštovic

Date:

Share post:

  • Účinnost přípravku Rely+On Virkon vědecky prokázána
  • Dezinfekce je klíčem k zabránění přenosu
  • Pro prevenci před nákazou je zásadní dodržovat hygienu

Kolín nad Rýnem, 29. září 2022 – Vysoce účinný dezinfekční prostředek Rely+On Virkon od specializované chemické společnosti LANXESS je účinný proti viru opičích neštovic. Přípravek se používá k dezinfekci povrchů v nemocničních, zdravotnických a ústavních zařízeních, na letištích, terminálech veřejné dopravy, klinikách, v nákupních centrech a na mnoha dalších místech. Francois Martignoni, vedoucí divize dezinfekčních prostředků pro lidské zdraví společnosti LANXESS uvedl: Dodržování hygieny musí být vždy součástí naší každodenní rutiny, ale rozhodující je také výběr dezinfekčního prostředku, který prokazatelně ničí cílový patogen.

Rely+On Virkon rychle zahubí virus opičích neštovic

Nezávislé testy prokázaly, že přípravek Rely+On Virkon hubí blízce příbuzný náhražkový kmen viru opičích neštovic, který se v současnosti šíří. Z těchto testů lze vyvodit závěr, že přípravek Rely+On Virkon je účinný i proti viru opičích neštovic, uvedl Martignoni.

V nezávislých testech byl přípravek Rely+On Virkon účinný proti kmenu viru neštovic v poměru ředění 1:100 při 15minutovém kontaktu. To odpovídá zkušebním podmínkám stanoveným francouzskou asociací AFNOR a dokazuje výkonnost a vhodnost přípravku Rely+On Virkon pro praktické použití. Přípravek Rely+On Virkon se pro aplikaci ředí a stříká na tvrdé povrchy.

Obchodní jednotka společnosti LANXESS Material Protection Products vyrábí pod značkou Virkon širokou škálu vědecky podložených biocidních technologií. Další informace naleznete na adrese www.relyondisinfection.com .

Společnost LANXESS vyrábí širokou škálu vědecky podložených dezinfekčních technologií pod značkami Virkon a Rely+On. Přípravek Rely+On Virkon byl vyvinut speciálně pro použití v segmentu trhu lidského zdraví a jako takový byl testován a prokázal účinnost proti patogenům způsobujícím nemoci, které jsou zvláště nebezpečné pro lidské zdraví.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zdražují potraviny 2019-2022: Česko versus Finsko

Inflace v průběhu roku 2022 zdolala rekordy skoro ve všech evropských zemích. Ceny se kompletně utrhly ze řetězu,...

Šroubové kompresory aneb jak toto zařízení funguje?

Prakticky všechny průmyslové provozy bez ohledu na konkrétní podnikatelskou činnost se vyznačují vysokou náročností na nejrůznější stroje a...

Společnosti Covestro a LANXESS pracují na výrobě udržitelných surovin se sníženou uhlíkovou stopou

Společnosti se dohodly na výrobě klíčových základních chemických látek Covestro využívá pro elektrolýzu v Severním Porýní-Vestfálsku elektřinu s osvědčením...

Levné magnetické vrtačky, pásové brusky na kov a mnohé jiné koupíte na nko.cz

Zabývá se vaše společnost zpracováním oceli a činnostem, které se k této činnosti úzce pojí? Pak vám jistě přijde...