Použité lodní kontejnery – rozmanité velikosti za dostupné ceny

Date:

Share post:

Lodní kontejnery najdou využití nejen v lodní přepravě. S oblibou jsou využívány jako skladovací prostory, ovšem i pro stavbu stánků, bydlení či kanceláří. V nabídce najdete také chladící a mrazící kontejnery a další speciální nabídku pro různé využití.

Lodní kontejner

Kontejnery na prodej jsou dostupné v různých velikostech – 6, 12 a 13,5 metru. Některé modely jsou pak nabízeny také v nízkém a vysokém provedení, či případně se speciálním otevíráním, bez střechy a podobně. Využití najdou jako skladové a přepravní kontejnery, zvolit můžete i modifikované kontejnery a bydlení z kontejneru. Lodní kontejner má tak opravdu široké využití. Díky použitým modelům navíc můžete sehnat kontejnery za příznivou cenu.

Použité lodní kontejnery

Pokud sháníte dostupné lodní kontejnery, vyplatí se vybírat z kategorie použitých kontejnerů. Jde o kontejnery v kategorii cargo worthy – jsou vhodné pro další používání v námořní přepravě i jiné využití. Je třeba počítat s tím, že vykazují známky užívání. Jde pouze o estetické vady – mírná povrchová koroze, drobné promáčkliny, či škrábance. Použité lodní kontejnery těsní, jsou suché, uzamykatelné a mají kvalitní dřevěnou podlahu.

Lodní kontejnery na prodej

V nabídce kromě použitých kontejnerů najdete i další lodní kontejnery na prodej. Jde o v podstatě nové kusy, které jsou pouze po jedné cestě. Mohou se tak objevit drobné škrábance a další estetické vady, kterých si však na první pohled ani nevšimnete. Jde o kontejnery ve skvělém stavu, které jsou připraveny pro různé využití. Další možnosti je pak pronájem kontejnerů, který se vyplatí například pro krátkodobé využití kontejnerů.

Lodní kontejnery jsou praktické, poslouží jako skladovací prostor, garáž, či zázemí. Na výběr přitom máte z různých modelů, snadno tak najdete ten pravý.

- Reklama -PR články

Další články autora

Potřebujete kvalitní termočlánky? Pořiďte je na Mavis.cz

Jestliže potřebujete změřit teplotu tak, aby bylo provedené měření maximálně spolehlivé a zároveň co nejjednodušší, metodou, která se...

Srovnání parametrů CactusVPN proti Zenmate: Jakou VPN zvolit?

Kterou z těchto VPN vybrat: Cactus VPN, nebo toho více nabízí Zenmate? Proklepli jsme si obě VPN, konečný...

Polyamid 6 snižuje vznik emisí ve strojírenství

Polyamid 6 (PA6) představuje levnější a šetrnější alternativu k materiálům polyamidu 66. PA6 má přitom stejné vlastnosti Další snížení...

CNC stroje ve strojírenství

Význam CNC strojů ve strojírenských odvětvích za poslední období prudce vzrostl. Důvodů je hned několik, ale ty nejvýznamnější...