Použité lodní kontejnery – rozmanité velikosti za dostupné ceny

Date:

Share post:

Lodní kontejnery najdou využití nejen v lodní přepravě. S oblibou jsou využívány jako skladovací prostory, ovšem i pro stavbu stánků, bydlení či kanceláří. V nabídce najdete také chladící a mrazící kontejnery a další speciální nabídku pro různé využití.

Lodní kontejner

Kontejnery na prodej jsou dostupné v různých velikostech – 6, 12 a 13,5 metru. Některé modely jsou pak nabízeny také v nízkém a vysokém provedení, či případně se speciálním otevíráním, bez střechy a podobně. Využití najdou jako skladové a přepravní kontejnery, zvolit můžete i modifikované kontejnery a bydlení z kontejneru. Lodní kontejner má tak opravdu široké využití. Díky použitým modelům navíc můžete sehnat kontejnery za příznivou cenu.

Použité lodní kontejnery

Pokud sháníte dostupné lodní kontejnery, vyplatí se vybírat z kategorie použitých kontejnerů. Jde o kontejnery v kategorii cargo worthy – jsou vhodné pro další používání v námořní přepravě i jiné využití. Je třeba počítat s tím, že vykazují známky užívání. Jde pouze o estetické vady – mírná povrchová koroze, drobné promáčkliny, či škrábance. Použité lodní kontejnery těsní, jsou suché, uzamykatelné a mají kvalitní dřevěnou podlahu.

Lodní kontejnery na prodej

V nabídce kromě použitých kontejnerů najdete i další lodní kontejnery na prodej. Jde o v podstatě nové kusy, které jsou pouze po jedné cestě. Mohou se tak objevit drobné škrábance a další estetické vady, kterých si však na první pohled ani nevšimnete. Jde o kontejnery ve skvělém stavu, které jsou připraveny pro různé využití. Další možnosti je pak pronájem kontejnerů, který se vyplatí například pro krátkodobé využití kontejnerů.

Lodní kontejnery jsou praktické, poslouží jako skladovací prostor, garáž, či zázemí. Na výběr přitom máte z různých modelů, snadno tak najdete ten pravý.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zdražují potraviny 2019-2022: Česko versus Finsko

Inflace v průběhu roku 2022 zdolala rekordy skoro ve všech evropských zemích. Ceny se kompletně utrhly ze řetězu,...

Šroubové kompresory aneb jak toto zařízení funguje?

Prakticky všechny průmyslové provozy bez ohledu na konkrétní podnikatelskou činnost se vyznačují vysokou náročností na nejrůznější stroje a...

Společnosti Covestro a LANXESS pracují na výrobě udržitelných surovin se sníženou uhlíkovou stopou

Společnosti se dohodly na výrobě klíčových základních chemických látek Covestro využívá pro elektrolýzu v Severním Porýní-Vestfálsku elektřinu s osvědčením...

Levné magnetické vrtačky, pásové brusky na kov a mnohé jiné koupíte na nko.cz

Zabývá se vaše společnost zpracováním oceli a činnostem, které se k této činnosti úzce pojí? Pak vám jistě přijde...