Plastové desky a další výrobky – vybírejte ze široké nabídky

Date:

Share post:

Plastové desky, tyče a individuální díly jsou využívány v průmyslu, obchodu, stavebnictví a řadě dalších oborů. Na trhu najdete širokou nabídku, přičemž samozřejmostí je vysoká kvalita a spolehlivý servis. Obraťte se na zkušeného výrobce plastů.

Výrobce plastů

Ať už hledáte plastové polotovary či díly pro jakýkoliv projekt, je důležité najít spolehlivého výrobce plastů. Takovým je společnost Mepla s.r.o. V oboru má bohaté zkušenosti. Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován na základě mnoha let zkušeností. Můžete se tak spolehnout, že výroba plastových desek je udržována na vysoké úrovni. Vybrané suroviny a neustálý proces monitorování zaručují vysokou bezpečnost produktů a samozřejmě také kvalitu.

Výroba plastů

Výroba plastů se snadno přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, naopak neobsahují těžké kovy, freony, silikon, halogeny, či bisfenol A a podobně. Výrobky jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Výrobce plastových desek nabízí to nejlepší, přičemž vybírat můžete ze široké nabídky – PVC, PE a PP desky a tyče v uživatelské kvalitě.

Plastové desky

Dostupné jsou plastové desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Vybírat můžete z různých barev a rozměrů. Společnost nabízí také formátování polotovarů na požadované rozměry. Desky lze vyrobit s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií dle vašich požadavků. Mezi další služby pak patří výroba hotových dílů z plastových polotovarů. Získáte tak individuální díly podle svých údajů a výkresů díky vysoce moderním CNC obráběcím zařízením.

Výroba plastů je na vysoké úrovni, můžete se tak spolehnout na kvalitní výrobky. Samozřejmostí jsou přitom krátké dodací lhůty a spolehlivý servis.

- Reklama -PR články

Další články autora

Revize elektro – spotřebiče, rozvody, instalace a další zařízení

Revize elektrospotřebičů a rozvodů jsou velmi důležité, zajišťují totiž bezpečný chod zařízení. Nepodceňujte proto pravidelné kontroly. Jediná firma...

Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji,...

Prodej zavedené firmy: Profesionální pomoc pro bezproblémový prodej

Prodej zavedené firmy je provázen řadou formalit, ve kterých může být složité se orientovat. Proto je dobré využít...

Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské...