Plastové desky a další výrobky – vybírejte ze široké nabídky

Date:

Share post:

Plastové desky, tyče a individuální díly jsou využívány v průmyslu, obchodu, stavebnictví a řadě dalších oborů. Na trhu najdete širokou nabídku, přičemž samozřejmostí je vysoká kvalita a spolehlivý servis. Obraťte se na zkušeného výrobce plastů.

Výrobce plastů

Ať už hledáte plastové polotovary či díly pro jakýkoliv projekt, je důležité najít spolehlivého výrobce plastů. Takovým je společnost Mepla s.r.o. V oboru má bohaté zkušenosti. Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován na základě mnoha let zkušeností. Můžete se tak spolehnout, že výroba plastových desek je udržována na vysoké úrovni. Vybrané suroviny a neustálý proces monitorování zaručují vysokou bezpečnost produktů a samozřejmě také kvalitu.

Výroba plastů

Výroba plastů se snadno přizpůsobí vašim individuálním požadavkům. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, naopak neobsahují těžké kovy, freony, silikon, halogeny, či bisfenol A a podobně. Výrobky jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Výrobce plastových desek nabízí to nejlepší, přičemž vybírat můžete ze široké nabídky – PVC, PE a PP desky a tyče v uživatelské kvalitě.

Plastové desky

Dostupné jsou plastové desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Vybírat můžete z různých barev a rozměrů. Společnost nabízí také formátování polotovarů na požadované rozměry. Desky lze vyrobit s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií dle vašich požadavků. Mezi další služby pak patří výroba hotových dílů z plastových polotovarů. Získáte tak individuální díly podle svých údajů a výkresů díky vysoce moderním CNC obráběcím zařízením.

Výroba plastů je na vysoké úrovni, můžete se tak spolehnout na kvalitní výrobky. Samozřejmostí jsou přitom krátké dodací lhůty a spolehlivý servis.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...