Kvalitní stroje, které vám pomohou vybudovat ty nejlepší silnice a dálnice

Date:

Share post:

Vybudování kvalitní silnice, dálnice, ale také cyklostezky, parkovací plochy nebo třeba chodníku si žádá jak erudované pracovníky, kteří vědí, co je nutné dodržet, jak na sebe mají jednotlivé činnosti navazovat, na co si dát pozor, ale také stroje, které danou činnost provedou s nejvyšší možnou dokonalostí. Mnohé vám pomohou v případě, kdy se ocitnete v situaci, že vás překvapí citlivý terén nebo třeba nepředvídatelná půda…

Ať už chcete koupit stroj zcela nový, hledáte záruční či pozáruční servis nebo máte zájem o strojní výpůjčku, obraťte se na DYWI servis CZ s.r.o.

Seznamte se s DYWI servis CZ s.r.o.

Tato společnost je autorizovaným dealerem strojů značky DYNAPAC v ČR. Pro vaši činnost nabízí finišery, válce, také mobilní plniče a lehkou hutnící techniku. Pokládka a rekonstrukce silnice i dálnice je s těmito stroji rychlá a dokonale provedená.

Společnost nejenže prodává stroje a náhradní díly. Poptávat můžete i záruční či pozáruční servis nebo strojí výpůjčku v případě, že se vám stroj, který právě potřebujete, pokazil.

Co umí FINIŠERY?

Pokud se podíváte na finišery, můžete si vybrat z několika modelů, jež nabízí špičkové parametry a díky své univerzálnosti se hodí pro pokládku asfaltové směsi na komunikace i pro plochy s nejrůznějším využitím. Řeč je o silnicích, parkovacích plochách, chodnících nebo třeba cyklostezkách. Podle toho můžete vybírat městské, chodníkové, mini nebo velké typy.

Důmyslné mobilní plniče

Takzvaným spojovacím prvkem mezi finišerem a přepravním vozidlem s pokládanou směsí je mobilní plnič. Mobilní plniče jsou vybaveny hydraulicky sklápěnou násypkou, jež slouží jako zásobník směsi. Ta je dál transportována po žáruvzdorném dopravníku k ústí násypky finišeru.

Nezastupitelná práce tahačového válce

Tahačové válce vám pomohou s nejlepším hutnícím výkonem, a to jak v terénu, na nějž jste připraveni, tak tam, kde se setkáte s nepředvídatelnou půdou, která obsahuje jíl, písek či cokoli jiné. Poradí si i citlivým terénem. Nabízí nejlepší hutnící výkon bez ohledu na konkrétní aplikaci.

Více informací o nových strojích, servisu i možnosti výpůjčky najdete na dywi-servis.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Revize elektro – spotřebiče, rozvody, instalace a další zařízení

Revize elektrospotřebičů a rozvodů jsou velmi důležité, zajišťují totiž bezpečný chod zařízení. Nepodceňujte proto pravidelné kontroly. Jediná firma...

Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji,...

Prodej zavedené firmy: Profesionální pomoc pro bezproblémový prodej

Prodej zavedené firmy je provázen řadou formalit, ve kterých může být složité se orientovat. Proto je dobré využít...

Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské...