Kvalitní stroje, které vám pomohou vybudovat ty nejlepší silnice a dálnice

Date:

Share post:

Vybudování kvalitní silnice, dálnice, ale také cyklostezky, parkovací plochy nebo třeba chodníku si žádá jak erudované pracovníky, kteří vědí, co je nutné dodržet, jak na sebe mají jednotlivé činnosti navazovat, na co si dát pozor, ale také stroje, které danou činnost provedou s nejvyšší možnou dokonalostí. Mnohé vám pomohou v případě, kdy se ocitnete v situaci, že vás překvapí citlivý terén nebo třeba nepředvídatelná půda…

Ať už chcete koupit stroj zcela nový, hledáte záruční či pozáruční servis nebo máte zájem o strojní výpůjčku, obraťte se na DYWI servis CZ s.r.o.

Seznamte se s DYWI servis CZ s.r.o.

Tato společnost je autorizovaným dealerem strojů značky DYNAPAC v ČR. Pro vaši činnost nabízí finišery, válce, také mobilní plniče a lehkou hutnící techniku. Pokládka a rekonstrukce silnice i dálnice je s těmito stroji rychlá a dokonale provedená.

Společnost nejenže prodává stroje a náhradní díly. Poptávat můžete i záruční či pozáruční servis nebo strojí výpůjčku v případě, že se vám stroj, který právě potřebujete, pokazil.

Co umí FINIŠERY?

Pokud se podíváte na finišery, můžete si vybrat z několika modelů, jež nabízí špičkové parametry a díky své univerzálnosti se hodí pro pokládku asfaltové směsi na komunikace i pro plochy s nejrůznějším využitím. Řeč je o silnicích, parkovacích plochách, chodnících nebo třeba cyklostezkách. Podle toho můžete vybírat městské, chodníkové, mini nebo velké typy.

Důmyslné mobilní plniče

Takzvaným spojovacím prvkem mezi finišerem a přepravním vozidlem s pokládanou směsí je mobilní plnič. Mobilní plniče jsou vybaveny hydraulicky sklápěnou násypkou, jež slouží jako zásobník směsi. Ta je dál transportována po žáruvzdorném dopravníku k ústí násypky finišeru.

Nezastupitelná práce tahačového válce

Tahačové válce vám pomohou s nejlepším hutnícím výkonem, a to jak v terénu, na nějž jste připraveni, tak tam, kde se setkáte s nepředvídatelnou půdou, která obsahuje jíl, písek či cokoli jiné. Poradí si i citlivým terénem. Nabízí nejlepší hutnící výkon bez ohledu na konkrétní aplikaci.

Více informací o nových strojích, servisu i možnosti výpůjčky najdete na dywi-servis.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...