Nakladač Locust 752 a další stavební stroje k pronájmu

Date:

Share post:

Nakladače Locust jsou oblíbenou volbou zejména díky své spolehlivosti a komfortu, který nabízí. Pokud potřebujete kvalitní stavební stroj, obraťte se na půjčovnu. V nabídce najdete řadu různých strojů, nejen nakladače. Půjčit si je můžete pouze na potřebnou dobu.

Nakladač Locust 752

Nakladače Locust mají smykové řízení, v této kategorii jsou nejoblíbenější volbou. Mají dlouholetou historii a vybírat můžete z různých modelů. Nakladače jsou navrženy pro zemní práce a využít lze různých přídavných zařízení. Nakladač Locust 752 je tvořen jednoduchým rámem, ke kterému jsou poté montovány další díly. Ty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé. Zajišťují klidný chod. Tento model patří se svými technickými parametry mezi špičku smykem řízených nakladačů.

Nakladač Locust 903

Dalším oblíbeným modelem je nakladač Locust 903, který navazuje na předchozí zmíněný model. Nabízí ještě o kus lepší silové parametry, využívá zapojení hydraulického okruhu pracovního zařízení. O hladký chod se stará hydraulický systém tvořen dvěma regulačními čerpadly, dvojicí hydromotorů a příslušným rozvodem. Obraťte se na půjčovnu, jejíž stroje jsou pravidelně kontrolovány, a tedy i spolehlivé a funkční. Stroj si můžete pronajmout na jeden den, týden, měsíc, či klidně déle. Volba záleží pouze na vás.

Tandemový vibrační válec

Kromě nakladačů Locust najdete v nabídce také tandemový vibrační válec. Ten je využíván pro hutnění živic a soudržných, nesoudržných či stabilizovaných zemin. Hodí se pro výstavbu silnic, parkovišť, průmyslových ploch či opravy pozemních komunikací. Díky robustní konstrukci se na něj můžete spolehnout, dobrý výhled na okraje běhounů je praktický a komfort zajišťuje ergonomicky řešené pracoviště obsluhy.

V nabídce najdete různé stavební stroje, nejen ty zmiňované. Samozřejmostí je spolehlivost a kvalita. Stačí tak už jen vybrat potřebný stroj a využít pronájmu na potřebnou dobu.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba...