Peříčkový achát se stane vaším strážným andělem

Date:

Share post:

Achát považujeme za jeden z nejstarších kamenů na Zemi. Své jméno dostal již mezi 3. a 4. stoletím od řeckého filozofa Theophrasta.

Achát velmi přitahuje duchovně založené jedince, a to zejména jeden konkrétní druh. Jeho charakteristická kresba totiž připomíná andělská křídla. Takový achát dostal dokonce podle přítomnosti typických linií něžné přízvisko peříčkový.

Funguje především jako uzemňující kámen. Dodává odvahu a ujišťuje nás, že můžeme následovat své srdce a kráčet za svými sny. Navíc stěží náš klidný spánek a dokáže ochránit před zlými sny. Pomáhá i zbavit se smutku.

S jistou nadsázkou tak můžeme říci, že pořízením achátu jako by nad námi prostřednictvím tohoto kamene svá ochranná křídla rozprostíral přímo náš strážný anděl.

Chcete se přečíst více o dalších zajímavých tématech, špercích, módě nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo třeba citáty o lásce.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...