Peříčkový achát se stane vaším strážným andělem

Date:

Share post:

Achát považujeme za jeden z nejstarších kamenů na Zemi. Své jméno dostal již mezi 3. a 4. stoletím od řeckého filozofa Theophrasta.

Achát velmi přitahuje duchovně založené jedince, a to zejména jeden konkrétní druh. Jeho charakteristická kresba totiž připomíná andělská křídla. Takový achát dostal dokonce podle přítomnosti typických linií něžné přízvisko peříčkový.

Funguje především jako uzemňující kámen. Dodává odvahu a ujišťuje nás, že můžeme následovat své srdce a kráčet za svými sny. Navíc stěží náš klidný spánek a dokáže ochránit před zlými sny. Pomáhá i zbavit se smutku.

S jistou nadsázkou tak můžeme říci, že pořízením achátu jako by nad námi prostřednictvím tohoto kamene svá ochranná křídla rozprostíral přímo náš strážný anděl.

Chcete se přečíst více o dalších zajímavých tématech, špercích, módě nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo třeba citáty o lásce.

- Reklama -PR články

Další články autora

Levné magnetické vrtačky, pásové brusky na kov a mnohé jiné koupíte na nko.cz

Zabývá se vaše společnost zpracováním oceli a činnostem, které se k této činnosti úzce pojí? Pak vám jistě přijde...

Prodej plexiskla v jeho mnoha podobách nabízí AZ Plastik, spol. s r.o.

Dnes a denně potkáváme plexisklo na mnoha krocích, v mnoha odvětvích. U nás ve Ždánicích, můžete najít společnost AZ...

Elektrikář Praha aneb které práce technik zajišťuje?

Elektrická zařízení se dnes nachází prakticky v každé domácnosti a v každé firmě, což však na infrastrukturu klade obrovské nároky....

Barevné magnetické pásky

Barevné magnetické pásky jsou úzké proužky barevné magnetické folie, kterou lze popsat. Pásky nejsou lepící, ale lze je pomocí magnetu,...