Peříčkový achát se stane vaším strážným andělem

Date:

Share post:

Achát považujeme za jeden z nejstarších kamenů na Zemi. Své jméno dostal již mezi 3. a 4. stoletím od řeckého filozofa Theophrasta.

Achát velmi přitahuje duchovně založené jedince, a to zejména jeden konkrétní druh. Jeho charakteristická kresba totiž připomíná andělská křídla. Takový achát dostal dokonce podle přítomnosti typických linií něžné přízvisko peříčkový.

Funguje především jako uzemňující kámen. Dodává odvahu a ujišťuje nás, že můžeme následovat své srdce a kráčet za svými sny. Navíc stěží náš klidný spánek a dokáže ochránit před zlými sny. Pomáhá i zbavit se smutku.

S jistou nadsázkou tak můžeme říci, že pořízením achátu jako by nad námi prostřednictvím tohoto kamene svá ochranná křídla rozprostíral přímo náš strážný anděl.

Chcete se přečíst více o dalších zajímavých tématech, špercích, módě nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo třeba citáty o lásce.

- Reklama -PR články

Další články autora

Revize elektro – spotřebiče, rozvody, instalace a další zařízení

Revize elektrospotřebičů a rozvodů jsou velmi důležité, zajišťují totiž bezpečný chod zařízení. Nepodceňujte proto pravidelné kontroly. Jediná firma...

Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji,...

Prodej zavedené firmy: Profesionální pomoc pro bezproblémový prodej

Prodej zavedené firmy je provázen řadou formalit, ve kterých může být složité se orientovat. Proto je dobré využít...

Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské...