Peříčkový achát se stane vaším strážným andělem

Date:

Share post:

Achát považujeme za jeden z nejstarších kamenů na Zemi. Své jméno dostal již mezi 3. a 4. stoletím od řeckého filozofa Theophrasta.

Achát velmi přitahuje duchovně založené jedince, a to zejména jeden konkrétní druh. Jeho charakteristická kresba totiž připomíná andělská křídla. Takový achát dostal dokonce podle přítomnosti typických linií něžné přízvisko peříčkový.

Funguje především jako uzemňující kámen. Dodává odvahu a ujišťuje nás, že můžeme následovat své srdce a kráčet za svými sny. Navíc stěží náš klidný spánek a dokáže ochránit před zlými sny. Pomáhá i zbavit se smutku.

S jistou nadsázkou tak můžeme říci, že pořízením achátu jako by nad námi prostřednictvím tohoto kamene svá ochranná křídla rozprostíral přímo náš strážný anděl.

Chcete se přečíst více o dalších zajímavých tématech, špercích, módě nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo třeba citáty o lásce.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba...