Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Date:

Share post:

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské práce. Někdo potřebuje zhotovit novou střechu, někdo má sen o terase s netradiční konstrukcí nebo tvarem, další rodina může chtít ozvláštnit svou zahradu, na které se nachází rybník, dřevěnou lávkou nebo třeba mlýnským kolem. Ať už potřebujete jakoukoli dřevěnou konstrukci, s důvěrou se můžete obrátit na společnost Tesari-ov.cz.

Tesařství s mnohaletou tradicí

Pro mnohé z nás je důležité, aby měla společnost, pro jejíž služby se rozhodneme, mnohaleté zkušenosti. Ty jsou výborným ukazatelem, zda má dostatečnou praxi, ale také, zda jsou s jejími službami spokojeni jiní zákazníci. To vše a také mnohé další pozitiva najdete u společnosti Tesari-ov.cz.

Společnost byla založena již v roce 1999 jako sdružení soukromých podnikatelů na základě mnohaletých zkušeností zakladatelů v oboru tesařství. Nejdříve se zaobírala dodávkou všech tesařských konstrukcí, postupně došlo k rozšíření služeb o pokrývačské a klempířské práce, a tak bylo možné nabízet klientům zhotovení kompletní střechy na klíč.

V dnešní době nabízí tito zkušení tesaři dodávku a montáž tesařských konstrukcí klasických krovů, rekonstrukci historických tesařsky vázaných konstrukcí, včetně dodávky ručně tesaných trámů a netradičních konstrukcí s doložením statického výpočtu jako jsou dřevostavby, krovy, mostky, mlýnská kola, rozhledny. Nejenže vám požadovanou stavbu realizují, ale také ji v případě zájmu navrhnou. Poptávat můžete dřevěné pergoly, altány, garážová stání, dřevníky, boudy nebo třeba terasy.

Uspějete i v případě, že potřebujete namontovat provětrávanou fasádu včetně tepelné izolace, a to jak z různých dřevěných, tak i velkoplošných materiálů.

Pomohou vám tady i se zhotovením pohledového krovu z lepených hranolů v kombinaci se systémem nadkrokevní izolace. Předností je výborná izolace a možnost přiznání konstrukce krovu v interiéru, která je esteticky velmi hezká.

Společnost provádí pokrývačské práce, montáž střešních oken a všechny klempířské práce včetně dodání materiálů.

- Reklama -PR články

Další články autora

Revize elektro – spotřebiče, rozvody, instalace a další zařízení

Revize elektrospotřebičů a rozvodů jsou velmi důležité, zajišťují totiž bezpečný chod zařízení. Nepodceňujte proto pravidelné kontroly. Jediná firma...

Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji,...

Prodej zavedené firmy: Profesionální pomoc pro bezproblémový prodej

Prodej zavedené firmy je provázen řadou formalit, ve kterých může být složité se orientovat. Proto je dobré využít...

Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské...