Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Date:

Share post:

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské práce. Někdo potřebuje zhotovit novou střechu, někdo má sen o terase s netradiční konstrukcí nebo tvarem, další rodina může chtít ozvláštnit svou zahradu, na které se nachází rybník, dřevěnou lávkou nebo třeba mlýnským kolem. Ať už potřebujete jakoukoli dřevěnou konstrukci, s důvěrou se můžete obrátit na společnost Tesari-ov.cz.

Tesařství s mnohaletou tradicí

Pro mnohé z nás je důležité, aby měla společnost, pro jejíž služby se rozhodneme, mnohaleté zkušenosti. Ty jsou výborným ukazatelem, zda má dostatečnou praxi, ale také, zda jsou s jejími službami spokojeni jiní zákazníci. To vše a také mnohé další pozitiva najdete u společnosti Tesari-ov.cz.

Společnost byla založena již v roce 1999 jako sdružení soukromých podnikatelů na základě mnohaletých zkušeností zakladatelů v oboru tesařství. Nejdříve se zaobírala dodávkou všech tesařských konstrukcí, postupně došlo k rozšíření služeb o pokrývačské a klempířské práce, a tak bylo možné nabízet klientům zhotovení kompletní střechy na klíč.

V dnešní době nabízí tito zkušení tesaři dodávku a montáž tesařských konstrukcí klasických krovů, rekonstrukci historických tesařsky vázaných konstrukcí, včetně dodávky ručně tesaných trámů a netradičních konstrukcí s doložením statického výpočtu jako jsou dřevostavby, krovy, mostky, mlýnská kola, rozhledny. Nejenže vám požadovanou stavbu realizují, ale také ji v případě zájmu navrhnou. Poptávat můžete dřevěné pergoly, altány, garážová stání, dřevníky, boudy nebo třeba terasy.

Uspějete i v případě, že potřebujete namontovat provětrávanou fasádu včetně tepelné izolace, a to jak z různých dřevěných, tak i velkoplošných materiálů.

Pomohou vám tady i se zhotovením pohledového krovu z lepených hranolů v kombinaci se systémem nadkrokevní izolace. Předností je výborná izolace a možnost přiznání konstrukce krovu v interiéru, která je esteticky velmi hezká.

Společnost provádí pokrývačské práce, montáž střešních oken a všechny klempířské práce včetně dodání materiálů.

- Reklama -PR články

Další články autora

Komerční nemovitosti v pronájmu Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci

Komerční nemovitosti v pronájmu v Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci hrají klíčovou roli v efektivním...

Stavební kameny 21. století jsou plasty

Plasty jsou dnes nepostradatelným materiálem, který hraje klíčovou roli ve všech oblastech moderního světa. Jejich využití je tak...

Celopolep automobilu wrap fólií dodá na atraktivitě

Celopolep automobilu wrap fólií se stává stále populárnější volbou mezi majiteli vozidel, kteří chtějí své auto nejen ochránit...

Trendy střihy a barvy pro dokonalý vzhled

Profesionální kadeřnické služby jsou nedílnou součástí péče o vlasy a celkový vzhled. Kvalitní kadeřníci disponují znalostmi a dovednostmi,...