Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Date:

Share post:

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské práce. Někdo potřebuje zhotovit novou střechu, někdo má sen o terase s netradiční konstrukcí nebo tvarem, další rodina může chtít ozvláštnit svou zahradu, na které se nachází rybník, dřevěnou lávkou nebo třeba mlýnským kolem. Ať už potřebujete jakoukoli dřevěnou konstrukci, s důvěrou se můžete obrátit na společnost Tesari-ov.cz.

Tesařství s mnohaletou tradicí

Pro mnohé z nás je důležité, aby měla společnost, pro jejíž služby se rozhodneme, mnohaleté zkušenosti. Ty jsou výborným ukazatelem, zda má dostatečnou praxi, ale také, zda jsou s jejími službami spokojeni jiní zákazníci. To vše a také mnohé další pozitiva najdete u společnosti Tesari-ov.cz.

Společnost byla založena již v roce 1999 jako sdružení soukromých podnikatelů na základě mnohaletých zkušeností zakladatelů v oboru tesařství. Nejdříve se zaobírala dodávkou všech tesařských konstrukcí, postupně došlo k rozšíření služeb o pokrývačské a klempířské práce, a tak bylo možné nabízet klientům zhotovení kompletní střechy na klíč.

V dnešní době nabízí tito zkušení tesaři dodávku a montáž tesařských konstrukcí klasických krovů, rekonstrukci historických tesařsky vázaných konstrukcí, včetně dodávky ručně tesaných trámů a netradičních konstrukcí s doložením statického výpočtu jako jsou dřevostavby, krovy, mostky, mlýnská kola, rozhledny. Nejenže vám požadovanou stavbu realizují, ale také ji v případě zájmu navrhnou. Poptávat můžete dřevěné pergoly, altány, garážová stání, dřevníky, boudy nebo třeba terasy.

Uspějete i v případě, že potřebujete namontovat provětrávanou fasádu včetně tepelné izolace, a to jak z různých dřevěných, tak i velkoplošných materiálů.

Pomohou vám tady i se zhotovením pohledového krovu z lepených hranolů v kombinaci se systémem nadkrokevní izolace. Předností je výborná izolace a možnost přiznání konstrukce krovu v interiéru, která je esteticky velmi hezká.

Společnost provádí pokrývačské práce, montáž střešních oken a všechny klempířské práce včetně dodání materiálů.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...