Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Date:

Share post:

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké a objemné zboží jednoduše naloženo či vyloženo. Taková plošina usnadní práci pracovníkům v přepravních společnostech, výrobcům, kteří vezou své výrobky zákazníkům a mnoha dalším. Víte, kde se obrátit, pokud chcete své vozy opatřit hydraulickými zvedacími plošinami? Poradíme vám.

Chtějte kvalitní a výkonné hydraulické zvedací plošiny

Možná už vozy s hydraulickými zvedacími plošinami máte, ale chcete je nahradit lepšími, kvalitnějšími. Ať už jde o vaše první plošiny, nebo chcete plošiny vyměnit, obraťte se s důvěrou na společnost Autohydraulik s.r.o., která je na našem trhu již od roku 1997.

Koupit si od této společnosti můžete jak zmíněné hydraulické zvedací plošiny, tak i hydraulické nakládací jeřáby FASSI, Palfinger, Hyva, PM. I v případě, že vás zajímají hydraulické hadice, drobná zámečnická výroba nebo různé soustružnické práce, tady vám je zajistí k vaší plné spokojenosti.

Zvedací plošiny, které najdete u Autohydraulik s.r.o., pochází od těch nejlepších, renomovaných společností z Evropy, a to ANTEO, BÄR, Behrens, DAUTEL, Dhollandia a MBB Palfinger, SÖRENSEN a ZEPRO.

Záruční a pozáruční servis zvedacích plošin

V případě, že si u společnosti koupíte hydraulickou zvedací plošinu, můžete se spolehnout na záruční i pozáruční servis. Navíc v případě, že chcete nahradit starou plošinu, která je „vysloužilá“ nebo nabouraná, tato společnost ji od vás odkoupí, pokud si zde koupíte plošinu novou.

Také vám tady na počkání zajistí výměnu hydraulické náplně před zimou a precizní promazání. V případě, že si nejste jisti, pro kterou zvedací plošinu se rozhodnout, odborně, ochotně a individuálně vám odborníci firmy poradí tak, abyste byli naprosto spokojeni.

Více informací najdete na webových stránkách Autohydraulik.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...