Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Date:

Share post:

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji, přičemž nabídne řadu výhod. Repasované brzdiče mají skvělé vlastnosti.

Brzdový třmen

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí, které se na silnicích vyskytují po značnou část roku. I u nových vozidel je tak vyžadována oprava brzdového třmenu relativně často. Abyste nemuseli platit za nový kus, využijte raději repase. Repasovaný brzdový třmen se svými vlastnostmi i vzhledem plně vyrovná novému třmenu. Srovnatelná je také jejich životnost. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že byste zaznamenali zhoršení. Zpravidla však u vozu rozdíl nepoznáte.

Brzdové třmeny

Pokud se rozhodnete pro repasované brzdové třmeny, můžete se spolehnout na rychlé vyřízení vašeho požadavku. Bez auta tak nezůstanete na dlouho a brzy se můžete vrátit do provozu. Mnohdy je totiž repasovaný brzdový třmen skladem, můžete ho tak mít v podstatě ihned. Případně dochází k repasi vašeho třmenu. Renovace často probíhá již v den, kdy služby poptáte, případně do druhého dne. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny.

Třmen brzdový

Repasovaný třmen brzdový je skvělou volbou, díky tomu, že se vyrovná novému kusu. Při opravě dochází k rozebrání brzdového třmenu, přičemž celý vnitřní agregát je vyjmut. Poté je odlitek brzdiče otryskán od rzi. Je tak připraven pro natření speciální barvou. Tato barva zvyšuje odolnost brzdiče vůči vlivům vnějšího prostředí. Pak už jen následuje výměna celého vnitřního agregátu za nový, čímž je repase brzdového třmenu kompletně hotová.

Pokud vás čeká oprava brzd, využijte možnosti repase. Jde o dostupné řešení a celý proces je rychlý, přičemž repasované třmeny jsou spolehlivé a kvalitní.

- Reklama -PR články

Další články autora

Revize elektro – spotřebiče, rozvody, instalace a další zařízení

Revize elektrospotřebičů a rozvodů jsou velmi důležité, zajišťují totiž bezpečný chod zařízení. Nepodceňujte proto pravidelné kontroly. Jediná firma...

Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji,...

Prodej zavedené firmy: Profesionální pomoc pro bezproblémový prodej

Prodej zavedené firmy je provázen řadou formalit, ve kterých může být složité se orientovat. Proto je dobré využít...

Hledáte společnost, která vám zhotoví kompletně celou střechu na klíč nebo některou z dalších staveb ze dřeva?

Máte-li rodinný dům, zahrádku nebo třeba chatu na venkově, snadno se můžete dostat do situace, v níž potřebujete tesařské...