Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Date:

Share post:

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji, přičemž nabídne řadu výhod. Repasované brzdiče mají skvělé vlastnosti.

Brzdový třmen

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí, které se na silnicích vyskytují po značnou část roku. I u nových vozidel je tak vyžadována oprava brzdového třmenu relativně často. Abyste nemuseli platit za nový kus, využijte raději repase. Repasovaný brzdový třmen se svými vlastnostmi i vzhledem plně vyrovná novému třmenu. Srovnatelná je také jejich životnost. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že byste zaznamenali zhoršení. Zpravidla však u vozu rozdíl nepoznáte.

Brzdové třmeny

Pokud se rozhodnete pro repasované brzdové třmeny, můžete se spolehnout na rychlé vyřízení vašeho požadavku. Bez auta tak nezůstanete na dlouho a brzy se můžete vrátit do provozu. Mnohdy je totiž repasovaný brzdový třmen skladem, můžete ho tak mít v podstatě ihned. Případně dochází k repasi vašeho třmenu. Renovace často probíhá již v den, kdy služby poptáte, případně do druhého dne. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny.

Třmen brzdový

Repasovaný třmen brzdový je skvělou volbou, díky tomu, že se vyrovná novému kusu. Při opravě dochází k rozebrání brzdového třmenu, přičemž celý vnitřní agregát je vyjmut. Poté je odlitek brzdiče otryskán od rzi. Je tak připraven pro natření speciální barvou. Tato barva zvyšuje odolnost brzdiče vůči vlivům vnějšího prostředí. Pak už jen následuje výměna celého vnitřního agregátu za nový, čímž je repase brzdového třmenu kompletně hotová.

Pokud vás čeká oprava brzd, využijte možnosti repase. Jde o dostupné řešení a celý proces je rychlý, přičemž repasované třmeny jsou spolehlivé a kvalitní.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba...