Brzdové třmeny: Repase brzdičů nabízí řadu výhod

Date:

Share post:

Při opravě brzd, konkrétně brzdových třmenů se vyplatí repase. Nemusíte investovat do nových brzdičů, oprava vás vyjde levněji, přičemž nabídne řadu výhod. Repasované brzdiče mají skvělé vlastnosti.

Brzdový třmen

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí, které se na silnicích vyskytují po značnou část roku. I u nových vozidel je tak vyžadována oprava brzdového třmenu relativně často. Abyste nemuseli platit za nový kus, využijte raději repase. Repasovaný brzdový třmen se svými vlastnostmi i vzhledem plně vyrovná novému třmenu. Srovnatelná je také jejich životnost. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že byste zaznamenali zhoršení. Zpravidla však u vozu rozdíl nepoznáte.

Brzdové třmeny

Pokud se rozhodnete pro repasované brzdové třmeny, můžete se spolehnout na rychlé vyřízení vašeho požadavku. Bez auta tak nezůstanete na dlouho a brzy se můžete vrátit do provozu. Mnohdy je totiž repasovaný brzdový třmen skladem, můžete ho tak mít v podstatě ihned. Případně dochází k repasi vašeho třmenu. Renovace často probíhá již v den, kdy služby poptáte, případně do druhého dne. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny.

Třmen brzdový

Repasovaný třmen brzdový je skvělou volbou, díky tomu, že se vyrovná novému kusu. Při opravě dochází k rozebrání brzdového třmenu, přičemž celý vnitřní agregát je vyjmut. Poté je odlitek brzdiče otryskán od rzi. Je tak připraven pro natření speciální barvou. Tato barva zvyšuje odolnost brzdiče vůči vlivům vnějšího prostředí. Pak už jen následuje výměna celého vnitřního agregátu za nový, čímž je repase brzdového třmenu kompletně hotová.

Pokud vás čeká oprava brzd, využijte možnosti repase. Jde o dostupné řešení a celý proces je rychlý, přičemž repasované třmeny jsou spolehlivé a kvalitní.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...