Barevné magnetické pásky

Date:

Share post:

Barevné magnetické pásky jsou úzké proužky barevné magnetické folie, kterou lze popsat.

Pásky nejsou lepící, ale lze je pomocí magnetu, který pásek obsahuje přichytit k jakémukoliv povrchu, který je feromagnetický (železný, niklový, ocelový, pozinkovaný, plechový).

Lze s nimi vlastně označit cokoliv, co potřebujete, aby vám to ulehčilo orientaci a rozlišení. Přichyťte si magnetické barevné pásky na magnetickou tabuli, ledničku, kovový regál, plechovou skříň, ocelovou zárubeň dveří, pozinkovaný sud na zahradě, plechové nádobí.

Nejčastěji se magnetická páska používá pro označování. Pásky jsou vyrobeny v klasické černé nebo bílé barvě, ale pokud potřebujte, aby označení bylo výrazné, u nás na e-shopu najdete také barvu červenou, oranžovou, žlutou, zelenou a modrou.

U nás najdete magnetické pásky i v několika rozměrech, a to 10×06 mm, 20×0,6 mm, 30×0,6 mm, 40×0,6 mm o jednotné délce 1 metru. Magnetickou pásku lze poté pohodlně nastříhat obyčejnými nůžkami na požadovanou velikost.

Magnetické pásky jsou odolné proti teplotám v rozmezí -20 °C až +40 °C.

Magnetické pásky můžete použít také v exteriéru, jsou odolné proti korozi, avšak působením slunečního záření mohou časem zkřehnout a barva trochu vyblednout.

Pozor, barevné magnetické pásky nejsou určeny k opakovanému přepisování. Pomocí lihu je sice od fixy můžete očistit, avšak nezaručujeme, že dojde k jejímu dokonalému odstranění.

Kde barevné feritové pásky použít?

  • označování a číslování kovových regálů v obchodě, ve skladu a v knihovně
  • označení kovových poliček v regálu ve spíži, v domácí dílně, garáži, ale třeba i ve skleníku.
  • vhodné na plánovací magnetickou tabuli
  • rozlišení zakázek v dílně nebo opravně
  • barevně rozlišit důležitost dokumentů nebo pravidla bezpečnosti
  • k označení kovových plechových nádob, hrnců, přepravek
  • magnetické cedule do obchodu např. „Přijdu hned“, „Zboží v akci“, „Výprodej“, „Happy hour“
  • variabilní magnetický rámeček na fotky
  • pomoc během výuky ve škole
- Reklama -PR články

Další články autora

Komerční nemovitosti v pronájmu Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci

Komerční nemovitosti v pronájmu v Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci hrají klíčovou roli v efektivním...

Stavební kameny 21. století jsou plasty

Plasty jsou dnes nepostradatelným materiálem, který hraje klíčovou roli ve všech oblastech moderního světa. Jejich využití je tak...

Celopolep automobilu wrap fólií dodá na atraktivitě

Celopolep automobilu wrap fólií se stává stále populárnější volbou mezi majiteli vozidel, kteří chtějí své auto nejen ochránit...

Trendy střihy a barvy pro dokonalý vzhled

Profesionální kadeřnické služby jsou nedílnou součástí péče o vlasy a celkový vzhled. Kvalitní kadeřníci disponují znalostmi a dovednostmi,...