Dostupný smartphone s prvky vlajkové lodě. Vivo představuje nové V40 SE

Date:

Share post:

Cenově dostupný smartphone nemusí trápit kompromisy. Společnost vivo na český trh přinese nový model z rodiny V, favoritů střední třídy. Nové vivo V40 SE přináší maximálně precizní řemeslné zpracování, efektní design a prvky, na které jsou zákazníci často zvyklí jen u nejdražších vlajkových lodí.

Řada smartphonů vivo V si získala srdce fanoušků po celém světě tím, že přináší jedinečné funkce a inovace, které zlepšují uživatelský zážitek při zachování dostupné ceny. Nový V40 SE s trendy zářivým designem, který byl vytvořený pro každou vaši chvíli, v této filozofii pokračuje inovativním fialovým krytem z veganské kůže Eco Fiber, ultra tenkým designem a kovovým rámem s vysokým leskem.

Právě zmíněný kryt Eco Fiber, dosutpný u fialové varianty Purple Leather, zaujme především inovativním zpracováním a ošetřením. Díky odolnosti vůči skvrnám se nemusíte bát, že smartphone utrpí újmu při každodenních činnostech nebo večerním veselí. Na krytu nezůstanou stopy po ingrediencích, pokud ze smartphonu čerpáte inspiraci z receptů při vaření. Stejně tak se pak nemusíte bát třeba rozlitého červeného vína, pokud bude zábava s přáteli až příliš bujará. Praktická je tato úprava například i kvůli běžnému potu, který na telefonu zanechávají lidské ruce. A samozřejmě – veganská kůže Eco Fiber zaujme i designově. Stejně jako druhá barevná varianta Crystal Black z kompozitního plastu.

Vysokým nadstandardem v rámci třídy je i efektní AMOLED displej Ultra Vision s vysokou obnovovací frekvencí až 120 Hz. Zážitek ze sledování videí nebo filmů pak podporuje dvojice stereo reproduktorů, která povznáší zvukové podání. Moderní technologie pak tepou i uvnitř přístroje. O plynulý zážitek se stará čipset Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 s pokročilou 4nm architekturou a nízkou spotřebou energie. Úsporný procesor doplňuje robustní 5000 mAh baterie a technologie rychlého nabíjení FlashCharge s výkonem až 44 W. S vivo V40 SE vás tedy málo nabití ohrožovat nikdy nebude.

S ohledem na precizní řemeslné zpracování navíc společnost vivo garantuje čtyřletou výdrž baterie. I po letech používání by se tedy nemělo stát, že vás V40 SE nechá neočekávaně na holičkách.

Společnost vivo patří k průkopníkům mobilního fotografování a tuto filozofii ctí i novinka. V40 SE je tedy vybaveno trojitým systémem zadních fotoaparátů s 50MP hlavním a 8MP ultra širokoúhlým fotoaparátem a samozřejmě i předním 16MP fotoaparátem pro pořizování parádních selfies. Nabídku doplňuje bohatá zásoba softwarových doplňků pro fotografování včetně stylů portrétů, efektů bokeh a video režimů. To vše je součástí elegantní a zábavné nadstavby FunTouch 14, postavené na Androidu 14.

Vivo V40 SE v černé a fialové verzi dorazí na český trh už 8. dubna.

- Reklama -PR články

Další články autora

Komerční nemovitosti v pronájmu Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci

Komerční nemovitosti v pronájmu v Praze s centrální polohou pro logistiku a distribuci hrají klíčovou roli v efektivním...

Stavební kameny 21. století jsou plasty

Plasty jsou dnes nepostradatelným materiálem, který hraje klíčovou roli ve všech oblastech moderního světa. Jejich využití je tak...

Celopolep automobilu wrap fólií dodá na atraktivitě

Celopolep automobilu wrap fólií se stává stále populárnější volbou mezi majiteli vozidel, kteří chtějí své auto nejen ochránit...

Trendy střihy a barvy pro dokonalý vzhled

Profesionální kadeřnické služby jsou nedílnou součástí péče o vlasy a celkový vzhled. Kvalitní kadeřníci disponují znalostmi a dovednostmi,...