Prodej plexiskla v jeho mnoha podobách nabízí AZ Plastik, spol. s r.o.

Date:

Share post:

Dnes a denně potkáváme plexisklo na mnoha krocích, v mnoha odvětvích. U nás ve Ždánicích, můžete najít společnost AZ Plastik, spol. s r.o., která je českým zpracovatelem a dodavatelem v oblasti zpracování plastů s více než 20 let. Díky své bohaté praxi umí realizovat i velké a dlouhodobé projekty.

Společnost je zaměřená především na zpracování a prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek a dalších deskových materiálů. Ať už jste větší, střední společnost z jakéhokoli sektoru na trhu, nebo malý subjekt, který potřebuje jednorázový projekt, můžete se na AZ Plastik, spol. s r.o. s důvěrou obrátit. Pro vaši spokojenost udělá maximum. Je certifikovaná dle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001.

Kvalitní výrobky z plexiskla na míru

Poptávat můžete plexisklo na míru tak, aby vyhovělo vašim přesným potřebám a požadavkům. Společnost používá nejrůznější technologie a má mnoho špičkových strojů, s nimiž lze z plexiskla vyrobit skutečně mnohé.

Každodenně provádí řezání plexiskla a polykarbonátu dle zadání klientů. Formátování materiálu „nahrubo“ i přesnější řezání zvládá společnost s přehledem. Vlastní několik formátovacích pil různých velikostí, a tak umí řezat až do maximálního rozměru tabule materiálu 3 050 x 2 050 mm. Speciální řezné kotouče se zvláštním broušením ostří zajišťují, že se řezaná hrana nezapeče nebo nevyštípá.

V případě potřeby je možné provést také leštění plexiskla, respektive nechat hrany materiálu zaleštit.

K žádaným patří i ohýbání plexiskla, polykarbonátu i PET-G. Vytvářet lokální ohyby či ohýbat celoplošně umí AZ Plastik, spol. s r.o. několika způsoby.

Více informací k činnosti společnosti, k jednotlivým technologiím i ke společnosti všeobecně, najdete na internetových stránkách az-plastik.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...

Hydraulické zvedací plošiny jsou neocenitelné při nakládce a vykládce zboží

Určitě už jste viděli užitková vozidla, která jsou vybavena hydraulickou zvedací plošinou. Díky ní může být i těžké...

LANXESS zařazen na seznam společností úspěšně snižujících uhlíkovou stopu

Společnost LANXESS, která vyrábí speciální chemikálie, získala ocenění „Energy Conservation and Emission Reduction Effectiveness Award“ a byla zařazena...

Nové produkty a řešení pro udržitelnou výrobu pneumatik

Produkty společnosti LANXESS zaměřené na udržitelnou výrobu pneumatik představeny na veletrhu Tire Technology Expo 2023 Bezsilikonové separační prostředky pro...