Prodej plexiskla v jeho mnoha podobách nabízí AZ Plastik, spol. s r.o.

Date:

Share post:

Dnes a denně potkáváme plexisklo na mnoha krocích, v mnoha odvětvích. U nás ve Ždánicích, můžete najít společnost AZ Plastik, spol. s r.o., která je českým zpracovatelem a dodavatelem v oblasti zpracování plastů s více než 20 let. Díky své bohaté praxi umí realizovat i velké a dlouhodobé projekty.

Společnost je zaměřená především na zpracování a prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek a dalších deskových materiálů. Ať už jste větší, střední společnost z jakéhokoli sektoru na trhu, nebo malý subjekt, který potřebuje jednorázový projekt, můžete se na AZ Plastik, spol. s r.o. s důvěrou obrátit. Pro vaši spokojenost udělá maximum. Je certifikovaná dle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001.

Kvalitní výrobky z plexiskla na míru

Poptávat můžete plexisklo na míru tak, aby vyhovělo vašim přesným potřebám a požadavkům. Společnost používá nejrůznější technologie a má mnoho špičkových strojů, s nimiž lze z plexiskla vyrobit skutečně mnohé.

Každodenně provádí řezání plexiskla a polykarbonátu dle zadání klientů. Formátování materiálu „nahrubo“ i přesnější řezání zvládá společnost s přehledem. Vlastní několik formátovacích pil různých velikostí, a tak umí řezat až do maximálního rozměru tabule materiálu 3 050 x 2 050 mm. Speciální řezné kotouče se zvláštním broušením ostří zajišťují, že se řezaná hrana nezapeče nebo nevyštípá.

V případě potřeby je možné provést také leštění plexiskla, respektive nechat hrany materiálu zaleštit.

K žádaným patří i ohýbání plexiskla, polykarbonátu i PET-G. Vytvářet lokální ohyby či ohýbat celoplošně umí AZ Plastik, spol. s r.o. několika způsoby.

Více informací k činnosti společnosti, k jednotlivým technologiím i ke společnosti všeobecně, najdete na internetových stránkách az-plastik.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Levné magnetické vrtačky, pásové brusky na kov a mnohé jiné koupíte na nko.cz

Zabývá se vaše společnost zpracováním oceli a činnostem, které se k této činnosti úzce pojí? Pak vám jistě přijde...

Prodej plexiskla v jeho mnoha podobách nabízí AZ Plastik, spol. s r.o.

Dnes a denně potkáváme plexisklo na mnoha krocích, v mnoha odvětvích. U nás ve Ždánicích, můžete najít společnost AZ...

Elektrikář Praha aneb které práce technik zajišťuje?

Elektrická zařízení se dnes nachází prakticky v každé domácnosti a v každé firmě, což však na infrastrukturu klade obrovské nároky....

Barevné magnetické pásky

Barevné magnetické pásky jsou úzké proužky barevné magnetické folie, kterou lze popsat. Pásky nejsou lepící, ale lze je pomocí magnetu,...