Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Date:

Share post:

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba je správně servisovat. To znamená i pečlivé pravidelné čištění. Čištěním vzduchotechniky a odtahů se zabývá společnost Průmyslové aplikace Pelhřimov s.r.o., kterou najdete na webových stránkách Pap-pe.cz.

Čištění formou tryskání suchým ledem

Možná už jste alespoň něco málo o tryskání suchým ledem slyšeli, možná ne. Rádi vám tuto službu blíže představíme… Technologie tryskání suchým ledem představuje vysokou účinnost čištěné tryskáním, při němž je použito suchého ledu jako tryskacího média. Tento způsob je velmi důmyslný, tryskací médium v podobě suchého ledu neznečišťuje okolí. Je to možné díky tomu, že vysublimuje do atmosféry.

Tato metoda je neabrazivní. Povrch základního materiálu není čištěním poškozen. Princip je naprosto jednoduchý. Jde o účinek proudu částic suchého ledu, které jsou unášeny tlakovým vzduchem o rychlosti až 500 m / s. Tryskáním je led směrován na znečištěný povrch a dochází k jeho dokonalému vyčištění během krátké chvíle.

Abrazivní tryskání – pískování

Využít můžete také abrazivní tryskání – pískování, což je hojně využívaný proces, během něhož je tryskán proud abrazivních částic proti povrchu pod vysokým tlakem. Pískování se provádí za účelem zbavení povrchu předmětů nečistot, ale také třeba koroze, oloupaných nátěrů, nebo třeba ke zdrsnění hladkého povrchu.

Pokud se rozhodnete využít služby zkušené společnosti Průmyslové aplikace Pelhřimov s.r.o., jistě budete spokojeni s erudovaností, individuálním přístupem, ochotou poradit vám tak, abyste byli s výsledkem čištění nebo jiné činnosti plně spokojeni. Kompletní informace najdete na internetových stránkách Pap-pe.cz.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Víte, kde koupit kvalitní hydraulické agregáty pro široké spektrum použití?

Společnosti potřebují hydraulické agregáty k mnoha svým činnostem. Díky tomu je možné najít jejich pestré spektrum tak, aby si...