Levné magnetické vrtačky, pásové brusky na kov a mnohé jiné koupíte na nko.cz

Date:

Share post:

Zabývá se vaše společnost zpracováním oceli a činnostem, které se k této činnosti úzce pojí? Pak vám jistě přijde vhod kvalitní, levné a praxí ověřené zboží určené právě pro zpracování oceli z e-shopu nko.cz. Vybírat můžete magnetické vrtačky, korunkové vrtáky, bimetalové korunky, ale také brusky, magnety a jiné. Stačí si vybrat.

Když potřebujete levnou, ale přesto kvalitní magnetickou vrtačku

V e-shopu nko.cz najdete za výborné ceny nářadí od českého výrobce N.KO MACHINES nebo německého výrobce ALFRA ROTABEST. Těchto profi magnetických vrtaček prodá obchod ročně stovky, a to na trhu českém i slovenském. Jednička na trhu a specialisté na jádrové vrtání kovu vám poradí, která magnetická vrtačka bude pro vás tou nejlepší dle vašich individuálních potřeb.

Zajímá vás nejlevnější magnetická vrtačka? Na našem i slovenském trhu je to právě teď model MINI-35, což je typ magnetické vrtačky, která bude skvělá pro všechny, kteří původně chtěli investovat do levné asijské magnetické vrtačky. Líbit by se vám mohla také magnetická vrtačka ALFRA Rotabest RB 35 B, jež je v obchodě právě teď za příznivou akční cenu.

Pásová bruska na kov české kvality

Také pásová bruska na kov je žádaným zbožím. Každodenně ji vyžívá spousta společností. Spolehlivou, kvalitní a za příznivou cenu, je pásová bruska na kov PÁSOVEC od českého výrobce N.KO MACHNIES. Ročně jich v tomto e-shopu prodají víc než 500 kusů nakupujícím nejen u nás, ale i na Slovensku. V nabídce je i pásová bruska na kov od holandského výrobce ALMI.

K nejprodávanějším modelům právě teď patří stolní pásová bruska PÁSOVEC 100, což je jednorychlostní typ s rychlostí pásu 19 m/s.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží určeného nejen k broušení kovu. Jistě si vyberete a s kvalitou i cenou budete plně spokojeni.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak zvyšovat svoje úspěchy v on-line světě

V dnešní moderní době je pro úspěch každé firmy nezbytné mít silnou online přítomnost. A jedním z klíčových...

Transformace průmyslu 4.0: cesta kinovacím a efektivitě

Průmysl 4.0 představuje revoluční transformaci v oblasti průmyslu, která integruje pokročilé technologie, digitalizaci a automatizaci s tradičními výrobními...

Svět moderních elektromotorů je vám blíž, než si myslíte

Během běžného dne si možná ani neuvědomujeme, že jsme obklopeni elektrickými zařízeními, která nám pomáhají při každodenních činnostech...

Máte zájem o čištění vzduchotechniky a odtahů? Rezervujte si službu co nejdříve

Poměrně často a v mnoha místech je využívána vzduchotechnika a nejrůznější odtahy. Aby však fungovaly, jak mají, je potřeba...